Společně tvoříme příběh
vašeho eventu

Jsme evenťáci tělem i duší a do naší práce dáváme i velký kus svého srdce. A proto už nyní víme, že každá vaše online událost bude s naší pomocí znamenitá a originální. Aby vše běželo jako po drátkách, je potřeba vše nejprve naplánovat, přichystat, zajistit, propočítat, navrhnout a přizpůsobit. Tak se do toho rovnou pusťme!

První oťuknutí

Osobně, nebo už rovnou na online rovině – první oťuknutí je základním kamenem spokojené spolupráce. Pro koho akce bude? Kolik se vás sejde? Co vás baví a zajímá? Chceme znát každý detail.

Brainstorming

Maximální rozbouření našich mozkových závitů probíhá v druhé fázi. Tady už víme, co potřebujete. Nyní je ten pravý čas pro sypání nápadů z rukávu.

Zhmotnění vize

Dát našim myšlenkám tvar přichází na řadu nyní. Předkládáme návrh eventu a s napětím čekáme na vaši zpětnou vazbu. Znáte pořekadlo sto lidí, sto chutí? Pro případ máme vždy v zásobě i další koncept eventu.

Přípravy

Dostali jsme od vás zelenou? Nechť jsou přípravy zahájeny! Veškerá naplánovaná práce se rychle rozběhne a od rukou se nám doslova práší. Stále však s vámi vše konzultujeme a radíme se.

Jedeme na EX

Světla svítí, kamery běží,celý tým stojí v plné polní. Nastal den D a my makáme naplno, aby šlo všechno hladce podle plánu.

Závěrečné titulky

Jiskra v očích, nadšený potlesk, slova chvály od všech účastníků online eventu a vprostřed toho všeho vy jako náš spokojený klient. Tohle je ten pravý důvod, proč nás naše práce tolik baví!

Máte zájem o virtuální event?